Úvodní stránka>KLIMATIZACE>Klimatizace DAIKIN

Proč si vybrat DAIKIN ?

Daikin 

- špička mezi klimatizacemi

 Více o značce DAIKIN zde

- tichounké vnitřní jednotky

 

- luxusní designové modely

 

- lídr oboru a přední světový výrobce klimatizací

 

MODELY DAIKIN

SENSIRA - základní model

Kompaktním design v matné bílé barvě. Vzhledem k příznivé ceně a výborným parametrům hlučnosti patří u našich zákazníků k jedněm z nejoblíbenějším. 

COMFORA - střední třída

Skvělé řešení jak pro splity tak i multisplity. Nenápadný vzhled skrývá skvělý výkon a spolehlivost. Vnitřní jednotka je tak tichounká, že je téměř neslyšná.

PERFERA - nejvyšší model, parametry a energetická třída A+++

Vynikající jednotka díky svým parametrů a modernímu atraktivnímu designu. Energeticky úsporná a téměř neslyšná. Špičková kvalita v jednoduchém kompaktním nenápadném provedení.

STYLISH - luxusní, stylová a elegantní

Doporučujeme každému kdo si potrpí na styl a originalitu. Elegantní jednotka s vynikajícími parametry zaujme ty nejnáročnější. Na výběr ze čtyř variant – bílá, stříbrná, černá a velmi nezvyklý dekor černé dřevo.

EMURA - nejvyšší designová třída, vítěz ceny za design

Nejvyšší třída designové jednotky v efektním oblém designu. Již dlouhé roky je vlajkovou lodí značky. Již třetí generace. Vítěz ceny za design iF Design Award a Red Dot Product Design Award 2020. Ve třech provedeních: bílá, stříbrná a černé. Doporučujeme pro nejnáročnější zákazníky.

URURU SARARA - nejvyšší řada s přívodem čerstvého vzduchu

Nejvyšší řada značky s 3D výstupem vzduchu, zvlhčováním a odvlhčováním bez přívodu vody, přívodem čerstvého vzduchu a samočistícím filtrem. Nicméně je tato jednotka také finančně nejnákladnější. Bohužel nevýhodou je značná velikost jednotky v parametru hloubky.

KONZOLOVÁ - ideální pro podkroví

Pod-parapetní jednotka vhodná pro instalace, kde není prostor pro klasickou nástěnnou jednotku. Varianta optimalizovaná pro vytápění.

Popis funkcí

Proudění vzduchu 3D - kombinuje automatické svislé a horizontální natáčení, tak aby se proud chladného nebo teplého vzduchu rozprostřel do všech koutů místnosti.

Coanda efekt - optimalizace průtoku vzduchu specielně navrženými lamelami

Katalogové listy

Níže se můžete podívat na podrobný popis jednotlivých modelů v katalogových listech.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a vytvoříme vám nabídku na míru i s technickým řešením přímo pro váš dům, byt, kancelář či jiný prostor.

Jsme certifikovaný DAIKIN PARTNER

Daikin

 
EmuraEmura
EmuraEmura