Úvodní stránka>Služby>Prodej a instalace

Proč si vybrat nás ?

Nabízíme prodej a kompletní montáž po celém území České republiky.

1. Zkušenosti

Jsme zavedená certifikovaná instalační firma s dlouhou historií již od roku 2007 a různorodou klientelou, která se k nám často vrací. Naše zakázky pokrývají široké spektrum – od menších bytových instalací až po průmyslové objekty. Montujeme klimatizace do bytů, rodinných domů, kanceláří, laboratoří, serveroven, stykoven, technologických kontejnerů, lékařských ordinací, nemoci, škol, skladových prostor, obchodů, veřejných institucí, velkoprodejen a dalšího širokého spektra provozoven.

2. Kapacita a vybavení

Dlouhodobě disponujeme několika montážními skupinami techniků. Máme dostatečnou kapacitu na montáže jak větších akcí, tak zvýšeného sezónního náporu během letní sezóny. Naši technici jsou našimi zaměstnanci. K naší práci používáme nejmodernější kvalitní nářadí a pomůcky. Nepřeprodáváme zakázky třetí straně ani nenajímáme na montáže jiné subjekty. 

3. Odbornost

Jsme certifikovaným partnerem renomovaných značek. Naši technici jsou pravidelně proškolováni. Účastníme se odborných školení výrobců. Sledujeme aktuální trendy a novinky v oboru. Naši pracovníci klimatizační systém namontují, předvedou v chodu, zaškolí, uklidí po sobě. 

4. Kvalitní materiál

Zcela zásadní je použití kvalitních materiálů, mědí, práškově lakovaných konzol, pomocné montážní šrouby a lišty máme jen od špičkových výrobců. 

5. Záruční a pozáruční servis

Pro naše zákazníky zajišťujeme nejen záruční servis, ale také pozáruční údržbu po celou dobu životnosti zařízení. Máme vyhrazen servisní tým, který se celoročně věnuje servisním výjezdům.

Související informace

Montáže vnitřních a venkovních jednotek

 
Venkovní jednotka na fasáděVenkovní jednotka na fasádě
Kazetová jednotka zabudována do sádrokartonuKazetová jednotka zabudována do sádrokartonu
Velká kazetová jednotky 90x90 v kazetovém podhleduVelká kazetová jednotky 90x90 v kazetovém podhledu