Úvodní stránka>KLIMATIZACE>Klimatizace SINCLAIR

Proč si vybrat SINCLAIR ?

- vynikající poměr kvality, výbavy a ceny

Více o značce SINCLAIR zde

- spolehlivost a bezporuchovost

 

- česká společnost s tradicí v oboru

 

- nejprodávanější u našich zákazníků

 

MODELY SINCLAIR

RAY - základní ekonomická varianta

Vhodný pro ekonomická řešení a nenáročné zákazníky. Inovovaná série je nově vybavena Cold Plasma generátorem, stejně jako ostatní modelové řady.

KEYON - střední model s WIFI

Doporučujeme pro domácnosti, disponuje mnoha funkcemi a velmi dobrými technickými parametry, včetně nízké hlučnosti. Zaujme jednoduchým a čistým designem.

TERREL - prémiový model v několika barevných variantách

Skvělé parametry, dooručujeme i na topení. Více barevných provedení – bílá, černá, stříbrná a champagne (zlatavá). Oblým velmi elegantní design. Disponuje mnoha uživatelskými funkcemi - tichý chod, automatický pohyb lamel do stran aj.

MARVIN - novinka, prémiový model s vysokou účinností   * DOPORUČENO PRO TOPENÍ

Vylepšené parametry modelu TERREL. K dostání v několika barevných provedeních – bílá, navy (temně modrá), stříbrná a champagne (zlatavá). Umožňuje topení do venkovní teploty až -30°C. Obsahuje několik inovativních funkcí jako technologii UV-C pro desinfekci vzduchu, noční režim, funkci omezení a další.

SPECTRUM PLUS - nejvyšší třída, desing a energeticá třída A+++   * DOPORUČENO PRO TOPENÍ

Nejvyšší třída jednotky s těmi nejlepšími parametry. Nabízí energetickou třídu A+++/A+++, tichý režim, 7mi rychlostní ventilátor a mnoho dalších funkcí. Využívá 2-stupňový kompresor. Umožňuje topení do venkovní teploty až -30°C.

KONZOLOVÁ - ideální pro podkroví

Podparapetní jednotka vhodná pro instalace, kde není prostor pro klasickou nástěnnou jednotku. Příznivá cena v porovnání s jinými značkami.

Popis funkcí

Cold Plasma generator – ionizátor, která zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v místnosti.

„I FEEL“ – miniaturní čidlo uvnitř dálkového ovladače zachytí teplotu, jednotka pak na základě toho přizpůsobí teplotu a rychlost ventilátoru.

UV-C desinfekce – novinka, kterou je vybavena řada MARVIN. Lze aktivovat funkci sterilizace zduchu pomocí ultrafialového světla, které však nezpůsobuje žádný ozon. Naopak, je navržena pro domácí použití, tak aby prospívala zdraví.

Zdravotní filtry - vnitřní jednotky je možné vybavit zdravotními filtry. V nabídce má výrobce několik různých druhů filtrů. Klimatizace mají zdravotní filtry již v základní výbavě, různé typy filtrů dle konkrétní modelové řady.

Pro účel topení našim zákazníkům doporučujeme zvolit mezi modely SPECTRUM PLUS, MARVIN nebo TERREL.

Katalogové listy

Níže se můžete podívat na podrobný popis jednotlivých modelů v katalogových listech.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a vytvoříme vám nabídku na míru i s technickým řešením přímo pro váš dům, byt, kancelář či jiný prostor. 

Sinclair

 
RAYRAY
VISIONVISION
FOCUS PLUSFOCUS PLUS
SPECTRUM PLUSSPECTRUM PLUS