Úvodní stránka>Aktuality>Servis a montáže klimatizací na rok 2022

Servis a montáže klimatizací na rok 2022

Pro sezonu 2022 na klimatizace je naší priorita kvalita a vstřícnost. Pro letošek Vám doporučujeme si pravidlenou udržbu před sezonou objednat co nejdříve. Udržbu budem provádět dle počasí a kapacitních možností do května. Jelikož máme hodně zakázek tak bude seznam dlouhý,

Pokud toto zanedbáte před sezonou (unor -březen), v sezoně (duben-září) nezaručíme Vám včasný příjezd, jednak z kapacitních důvodů ale i z potřeby naších smluvních zákazníků. 

Pro představu jsme níže vytvořily pořadí pro příjem jednotlivých poptávek na servis, opravy a udržku....

Pořadí pro příjem na servis a pravidelnou předsezonní údžbu klimatizací:

  1. nejdřívě vyřešíme smluvní a havarijní servis pro technologie a zařízení (servery, laboratoře, chlazení strojů, výrobní provoz atd.)
  2. upředňostníme naše montáže klimatizací (je to z důvodu servisnich smluv, dali nám důveru pro montáž, naše znalost prostředí)
  3. havarijní opravy kde hrozí nebezpačí vzniku škody (teče voda z klimy, topí se čokoláda, přehřívá se stykovna výroby, atd.)
  4. až na konec servis námi nemontovaných zařízení kde ovšem musíme provést diagnostiku co vlastně je vadné, jak je montáž provedena, kde jsou jednotky (venkovní, vnitřní, čerpadla kondenzátu), jak jsou propojeny, atd. - tohle vše je za vyšší vstupní příplatek do naší databáze pro srvis a správu klimatizací.

Tohle vše děláme z důvodu zkvalitnění služeb pro naše zákazníky kteří si nás vybrali na montáž. Dělíme to pro ně, z oprav a záručních prohlídek se nevykrucujem, někdy je to náročné ale zatím to dáváme...

Nový zákazníci nás obvykle pak poptávají k opravám, jak vyleze sluníčko a stoupnou teploty, jsou to ti co mají nejlevnější klimatizace namontované firmou, která nestíhá přijít půl roku na servis, nebo tam neberou telefony přopadně to neví oprvait a pošlou Vás za někým jiným.