Úvodní stránka>Aktuality>Postřehy a poznatky z každodenní rutiny z klima-businessu

Postřehy a poznatky z každodenní rutiny z klima-businessu

Naše nabídka značek a výrobců klimatizací zahrnuje nemalý počet modelů a výkonových řad klimatizací, kde si každý dle svých požadavků a preferencí může vybrat.

Klimatizaci si zákazníci pořizují s výhledem dlouhodobější životnosti. V našich klimatických podmínkách obvykle výrobci uvádějí, že by životnost měla být 10-15 let. Je naším doporučením pravidelně klimatizaci odborně servisovat a starat se o ni, a pak i tím déle vydrží. Dle našich zkušeností je to možné, máme zákazníky, kteří mají stále dobře fungující i poměrně staré jednotky.

Na druhou stranu uvažte, jak rychle jde vývoj technologií a elektroniky kupředu. Každý rok přichází nějaká novinka a modernizace. Vyrábějí se stále nové a účinnější jednotky. Z našeho pohledu je 10 let ta optimální doba, kdy bychom doporučili začít přemýšlet o výměně klimatizačního systému za nový a modernější.

Z různých důvodů občas výrobce - dodavatele v naší nabídce obměňujeme. Nabízené značky jsou našimi nejprodávanějšími sestavami pro chlazení a topení, nebo kvalitní novinky na trhu.

Každému klientovi vytváříme nabídku individuálně pro každou místnost-zákazníka-prostředí na míru a doporučíme systém dle našeho nejlepšího vědomí.

Zaměřujeme se na montáže pro koncového zákazníka do domů, bytů i firem. Zabýváme se pravidelnou údržbou i servisní činností pro jednotlivce i smluvní partnery po celé ČR.

Umíme dodat, vymyslet i vypracovat nabídku pro složitější zařízení nebo zástavbu. Jedná se o kancelářské budovy, hotely, kuchyňské prostory, čekárny-ordinace, laboratoře nebo do technických zařízení umístěných v kontejnerech. Zabýváme se i komplikovanými systémy, které potřebují zkušené odborníky a měřící techniku

Vážíme si našich klientů, ale i času a práce našich techniků, a tudíž neprodáváme/nemontuje tu nejlevnější techniku, nepoužíváme ty nejlevnější materiály. To proto, že to co je teď nejlevnější, ještě neznamená, že to bude nejlevnější i z dlouhodobějšího pohledu.

Naším cílem je dobře odvedená práce a kvalitní dodané zařízení, tak aby pak dlouhé roky bezproblémově fungovalo.

Spokojený zákazník, který nás pochválí a doporučí dále, je naší nejlepší vizitkou.