Úvodní stránka>Aktuality>Poradenská činnost k výběru a instalaci klimatizací.

Poradenská činnost k výběru a instalaci klimatizací.

Na začátku spolupráce je naše nabídka je poradenství, jednoduché řešení navrhneme i po telefonu, složité akce a potřebné konzultace na místě jsou nově zpoplatněny od ledna 2022.

Cena konzultace se odvíjí od složitosti a časové náročnosti, vzdálenosti realizace od sídla firmy, v případě ralaizace nabídky se tato částka odečte z ceny zakázky. Nabídka se vypracuje s platností na měsíc, případně individuálně, částka za konzultaci se odečte pak i za rok či více.

Základem našich návrhů klimatizací je dlouholetá praxe a zkušenosti s nejrůznějšími realizacemi. Na trhu klimatiačních a chladících zařízení jsme už 15 let.

Bohužel si zákazníci vybírají to nejlevnější co se jim třeba vůbec nehodí (třeba ložnice musí mít co nejtiší jednotku dle finančních možností), my to vymyslíme a vytvoříme, no nakonec nás někdo podstřelí o minimum, ale má to dohru, že se nám pak klienti po nějaké době vracejí a pak si to vyslechneme.... Po odchodu jsme museli vymalovat, nebo maželka uklízela dva dny, případně na záruční opravu přijel pán bez nářadí a vše si půjčil u nás no a na nic nepřišel..., nebo neberou telefony, případně firma už nexesituje....