Úvodní stránka>Aktuality>Jde to namontovat levněji....?!?

Jde to namontovat levněji....?!?

Odpověď je asi ano, nejspíše vždy se dá pořídit klimatizace či montáž mnohem levněji, a ještě levněji, a ještě .... Dnu levnosti se nejspíš meze nekladou. Ovšem bude to mít nějaké "ALE".

Právě v našem oboru totiž platí, že levně pořídit, neznamená opravdu levně pořídit. Tedy že to ve výsledku bude pro zákazníka opravdu nejlevnější anebo nejvýhodnější.

Kvalitní montáž – tedy práce a zkušenost odborných techniků, kvalitní použité nářadí a zejména kvalitní m,ateriál. To jsou zásadní aspekty toho, že dodané zařízení bude spolehlivě a dlouhodobě sloužit, bez nutnosti oprav, následné opravy celé montáže, nebo v nejhorším – výměny celého systému.

Nejlevnější klimatizace – obvykle bývá hlučná. Stává se, že po pár letech už na ni nelze sehnat náhradní díly, „noname“ výrobce již zde nepůsobí.

Nejlevnější konzole – obvykle po čase zreznou, v tom horším po pár letech nevydrží zátěž venkovní jednotky.

Nejlevnější CU rozvody – mohou mít problémy s mikroúniky chladiva – což ve výsledku znamená, že klimatizace nebude fungovat. Izolace se časem rozpadne.

Nejlevnější plasty – po pár letech se rozpadají, žloutnou …

A takto by šlo pokračovat dále.

Doporučujeme proto vždy našim klientům, aby v případě investice do klimatizace, pečlivě zvažovali i kvalitu jak samotného zařízení, tak montáže a instalační firmy.