Úvodní stránka>Aktuality>Postřehy a poznatky z každodenní rutiny k Vaším uším z klima-businessu..

Postřehy a poznatky z každodenní rutiny k Vaším uším z klima-businessu..

Naše nabídka značek a výrobců klimatizací mají dostatečný počet modelů a výkonových řad klimatizací kde si každý dle svých požadavků a preferencí může vybrat.

Klimatizace se pořizují na několik let, obvykle v našich klimatických podmínkách uvádějí výrobci, že by životnost měla být 10-15 let. Je naším doporučením pravidelně odborně servisovat a starat se o klimatizace a pak dlouho vydrží. Dle našich zkušeností je to možné ale, uvažte, jak rychle jde vývoj technologií a elektroniky kupředu a každý rok je modernizace v něčem jiném i u klimatizací, asi 10 let je ta nejzazší doba kdy bych doporučil ještě systém využívat…

Z různých důvodů občas výrobce-dodavatele obměňujeme v naší nabídce. Nabízené značky jsou naše nejprodávanějšími sestavy pro chlazení a topení, nebo kvalitní novinky na trhu. Individuálně vytváříme nabídku každému klientovi na míru a doporučíme dle našeho nejlepšího svědomí a vědomí.

Klimatizace se u nás pro každou místnost-zákazníka-prostředí navrhují na míru. Složité a náročné nabídky po konzultaci se zákazníkem zpoplatňujeme. Ceny a nabídky konkurenčních firem nepodstřelujeme, každá firma má své kvality a jiný přístup i použitý montážní materiál…

Zaměřujeme se na montáže pro koncového zákazníka do domů, bytů i firem. Zabýváme se pravidelnou údržbou i servisní činností pro smluvní partnery po celé ČR.

Umíme dodat, vymyslet i vypracovat nabídku pro složitější zařízení nebo zástavbu. Jedná se o kancelářské budovy, hotely, kuchyňské prostory, čekárny-ordinace, laboratoře nebo do technických zařízení umístěných v kontejnerech. Na tomto webu jsou k vidění různé foto s popisem, zde se dá udělat menší představa co všechno jsme za ty roky fungování „provedli“.

V dnešní době se zabýváme i komplikovanými systémy které potřebují zkušené odborníky a měřící techniku.

Naše klienty a práci +čas našich techniků si vážíme, a tudíž neprodáváme/nemontujeme nejlevnější techniku, která je posléze opravována nebo musí dojít k výměně celé sestavy v tu nejhorší možnou dobu.

Na našem webu je i několik odstrašujících montáží, to je pro představu, jak to může dopadnout, když se to nepovede…

Občas se naším montážníkům také podařilo něco „vyšperkovat“… (provrtat elektřinu, zapomenout na střeše nářadí, poškodit novou fasáda pěnou, poškozená velmi drahá podlaha, když vám vypadne těžký vrták z ruky, také poztrácené XY kusů nářadí, nebo naši dlouhodobí a nedotknutelní zaměstnanci pan Někdo, Nikdo a Samo nás neustále ničí a škrábou a dělají různá překvapení).  Naštěstí jsme pojištěni a s některými zaměstnanci jsme se museli také rozloučit, jinak by to asi nebylo tak zábavné…. Snažíme se, aby toho špatného bylo co nejméně….

Naším cílem je spokojený zákazník, který nás pochválí a pak i doporučí za dobře odvedenou práci.