Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou významným pomocníkem v boji proti kriminalitě. Tvoří v dnešní době nedílnou součást ochrany života, zdraví, majetku, ale mají také významný preventivní účinek. Tyto systémy se dnes využívají pro monitorování nejrůznějších objektů a pozemků, k zabezpečení obchodů, heren, muzeí, galerií, benzinových pump, parkovišť, letišť a dalších objektů a k následnému uchovávání záznamů na záznamová zařízení. S nárůstem kriminality v posledních letech se často využívají i k ochraně rodinných domů a efektivně doplňují elektronické zabezpečovací systémy.

Také jsou velmi často používány v průmyslových areálech, výrobních a skladovacích prostorách, kde mohou sloužit k ochraně majetku či kontrole výkonnosti zaměstnanců. V současné době je kamerový systém  pro  výborným nástrojem k prevenci krádeží.

Kamerové systémy

Nejdůležitější součástí celého kamerového systému je samotná kamera, resp. kamery. Na trhu je v současné době velmi široká nabídka kamer, proto je třeba na její výběr klást velký důraz. Kamery mohou být jak do vnitřního prostředí, tak do venkovního prostředí. Pokud chcete využívat kamerový systém i za tmy, Vašim nepostradatelným pomocníkem Vám bude infračervený přísvit nebo osvětlení areálu umělým osvětlením. Obraz je z kamery přenášen pomoci kabelového vedení. Ve výjimečných případech je možné použít i bezdrátový přenos. Pro záznam obrazu z kamer slouží digitální záznamové zařízení (dvr nebo nvr). Záznam tak můžete sledovat živě, nebo si ho později přehrát. Pokud se budete chtít vzdáleně podívat, co se právě teď před kamerami děje, stačí se připojit na internet a pohodlně sledovat obraz z kamer odkudkoli na světě pomocí počítače nebo "chytrého telefonu". Stejně jako u vašeho domácího videa je možné k záznamovému zařízení připojit televizor nebo monitor, na kterém můžete sledovat dění okolí nebo vnitřní prostory Vašeho objektu.

Kamerové systémy dělíme na analogové (cctv), které mají nižší rozlišení obrazu, hd cctv kamerové systémy, které jsou jejich nástupci a mají již vysoké rozlišení, kde jim zůstalo propojení pomocí koaxiálního kabelu, tudíž je možno je nahradit za Váš starý analogový systém, a v neposlední řadě, rychle vyvíjející IP kamerové systémy, které nabízejí tu nejlepší obrazovou kvalitu. Samozřejmě vývoj oblasti analogových kamer, hd cctv kamer a IP kamer neustále sledujeme a dokážeme Vám nabídnou ideální řešení pro Váš objekt a také cenovou nabídku s tím nejlepším poměrem výkon/cena.

Základem naší nabídky produktů tvoří kvalitní a osvědčené produkty značek CNB, Sony, Basler, Hunt, Axis, CPPlus a další.

CNB

CNB

Sony

Sony

Basler

Basler

Hunt

Hunt

Axis

Axis

 

Montáže kamerových systému jsou prováděny našimi zkušenými zaměstnanci po celém území České republiky.

Další informace o kamerových systémech naleznete také na našich internetových stránkách. Pro spojení s námi použijte kontaktní formulář umístěný na stránkách www.cctv-kamerove-systemy.cz, nebo volejte na telefonní číslo +420 775 731 781.

Nabídka v pěti bodech:

  1. Rádi Vás navštívíme a na místě poradíme
  2. Navrhneme optimální technické řešení a zpracujeme nezávaznou nabídku
  3. Budete-li s nabídkou spokojeni, dohodneme s Vámi termín montáže
  4. Dopravu a montáž kamerových systémů zajišťujeme po celém území České republiky
  5. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis